do. 17 nov 2022

Bolero geeft graag wat meer informatie over de corporate action voor het aandeel Biocartis die het bedrijf gisteren aangekondigde.
Kapitaalverhoging tot 25,1 miljoen euro
Biocartis wil maximaal 25,1 miljoen euro ophalen met de uitgifte van nieuwe aandelen om de balans te versterken. Een aantal nieuwe investeerders zijn bereid om voor maximaal 10,6 miljoen euro in te tekenen.
De uitgifte van de nieuwe aandelen gebeurt aan 0,75 euro per stuk.
Hoe inschrijven?
Gisteren, op 16 november (nabeurs), kregen de bestaande aandeelhouders voorkeurrechten. Deze rechten (ISIN: BE0970181849) zullen verhandelbaar zijn gedurende de inschrijvingsperiode (de theoretische prijs van het voorkeurrecht is 0,23 euro per aandeel).
Als bestaande aandeelhouder krijg je later vandaag (17 november) een e-mail met de nodige instructies. Via het Bolero-platform en de smartphoneapp (rubriek “berichten – corporate events”) kan je vervolgens als bestaande aandeelhouder registreren met hoeveel rechten je wenst in te schrijven.
De inschrijvingsperiode loopt nog tot en met maandag 28 november. Per 7 aandelen Biocartis in bezit kan je intekenen op 4 nieuwe aandelen (aan een koers van 0,75 euro).
Meer informatie over de kapitaalverhoging van Biocartis vind je op de investeerderspagina van het bedrijf.
Wie meer wil weten over wat een kapitaalverhoging inhoudt, kan terecht op deze informatiepagina.