• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  • Previous
  • Next

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 12 okt 2022

15:00

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Net voor de beurs in de VS de deuren opent, blikken we even terug op het belangrijkste bedrijfsnieuws in Amerika.

Leggett & Platt verlaagt prognoses voor het boekjaar

  • Leggett & Platt verlaagde zijn prognoses voor het boekjaar. Op het niveau van de omzet verwacht het bedrijf nu 5,1 miljard tot 5,2 miljard dollar, vergeleken met de eerdere prognose van 5,2 tot 5,4 miljoen dollar. De winst per aandeel wordt nu verwacht tussen 2,30 en 2,45 dollar, vergeleken met de vorige prognose van 2,65 tot 2,80 dollar.

General Motors betaalt tot 69 miljoen dollar voor belang in Queensland Pacific Metals

  • General Motors betaalt tot 69 miljoen dollar voor een belang in Queensland Pacific Metals om een nieuwe bron van nikkel en kobalt voor batterijcellen veilig te stellen. Volgens een in augustus aangenomen wet moeten autofabrikanten mineralen uit batterijen betrekken uit landen met vrijhandelsovereenkomsten om in aanmerking te komen voor de Amerikaanse belastingkredieten voor EV's voor consumenten.

Meta Platforms geeft meer kleur aan Quest Pro virtual en mixed reality-headset

  • Een jaar na de lancering was Mark Zuckerberg gisteren weer op de afspraak om zijn plannen met Meta Platforms verder toe te lichten. In een toespraak tijdens het evenement zei Zuckerberg, deels opgenomen in video en deels als avatar, dat hij verwacht dat de vermenging van de fysieke en digitale wereld nieuwe toepassingen voor computers zal opleveren. Centraal daarbij staat de Quest Pro virtual en mixed reality-headset. Het toestel ligt op 25 oktober in de winkels voor een prijs van 1.500 dollar. Het biedt consumenten een manier om te interageren met virtuele creaties die worden weergegeven op een kleurenbeeld van de fysieke wereld om hen heen.

Alphabets Google doet beroep op Coinbase

  • Alphabets Google doet een beroep op  Coinbase om sommige klanten vanaf begin 2023 voor clouddiensten te laten betalen met cryptocurrencies. Als gevolg van de deal zal Coinbase een deel van zijn datagerelateerde toepassingen van Amazon Web Services Cloud naar Google verplaatsen. De cloudactiviteiten helpen Alphabet om zijn activiteiten te diversifiëren en zijn nu goed voor 9% van de omzet, tegenover minder dan 6% drie jaar geleden.

Voorstel om ‘gig workers’ arbeidscontract te geven tackelt Uber en Lyft

  • Het contract van zogeheten ‘gig workers’ blijft een pijnpunt. Berichten dat in de VS een plan op tafel ligt om hen als werknemers te beschouwen die op de loonlijst staan, in plaats van als onafhankelijke contractanten, zorgde voor koersdruk bij Uber en Lyft. Het voorstel zou de kosten immers kunnen verhogen.

Intel zou flink wat banen schrappen door vertraging op pc-markt

  • In het licht van een vertraging in de personal computermarkt is chipmaker Intel volgens Bloomberg van plan om flink wat banen te schrappen. De ontslagen zullen nog deze maand worden aangekondigd en sommige afdelingen van Intel, waaronder de verkoop- en marketinggroep, zouden ongeveer 20% van het personeel kunnen zien afvloeien. Het bedrijf had in juli 113.700 werknemers in dienst. Het bedrijf verlaagde in juli zijn omzet- en winstverwachtingen na het missen van de ramingen voor de resultaten van het tweede kwartaal.

CEO en voorzitter Procter & Gamble herverkozen ondanks kritiek milieuorganisaties

  • De aandeelhouders van Procter & Gamble herkozen dinsdag tijdens de jaarvergadering met meer dan 90% steun de CEO en voorzitter van het consumptiegoederenbedrijf, alle huidige bestuurders en een nieuw lid van de raad van bestuur. Milieuorganisaties hadden de aandeelhouders opgeroepen om tegen CEO Jon Moeller als voorzitter te stemmen omdat deze onvoldoende actie zou ondernomen hebben om de risico's van ontbossing aan te pakken.

Walt Disney stelt lancering van enkele Marvel-films uit

  • Na het vertrek van "Blade"-regisseur Bassam Tariq vanwege planningsconflicten, besloot Marvel van Walt Disney de productie van de film tijdelijk stil te leggen om een nieuwe regisseurte zoeken. "Blade" gaat nu in première op 6 september 2024 in plaats van 3 november 2023, wat gevolgen heeft voor de rest van de productieplanning van de studio's. Onder meer de timing voor "Fantastic Four" and "Avengers: Secret Wars." wordt achteruit geschoven.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap
  • Cookie Voorkeursinstellingen