BYD CO. LTD.

CMB.TECH NV

CORBION NV

BE SEMICONDUCTOR INDUSTRIES NV

AMOEBA

RANDSTAD NV

FLOW TRADERS NV

JUST EAT TAKEAWAY.COM NV

AKZO NOBEL NV

ROYAL VOPAK NV

TESLA INC.

3M CO.

RTX CORP.

NORTHROP GRUMMAN CORP.

HALLIBURTON CO.

BOK FINANCIAL

ZIONS BANCORPORATION NA

MERCEDES-BENZ GROUP AG

VOLKSWAGEN AG

VIVENDI SE

BP PLC

VOLVO AB

DANONE SA

BOLIDEN AB

SAP SE

RECKITT BENCKISER GROUP PLC


Algemeen beursklimaat

  • Wall Street weer op winst (+2,6%) want - dit verzin je natuurlijk niet zomaar - president Trump is dan toch NIET van plan om Fed-topman (en "grote verliezer") Powell te ontslaan. Dat nieuws werd nabeurs meegedeeld en houdt een scherpe bocht in ten opzichte van de recente retoriek tegen de man. Daarnaast zorgde ook minister van Financiën Bessent voor wat sfeer, want de VS blijft zowaar een "de-escalatie" in de handelsoorlog met China na te streven, want de Trump-administratie is er “niet op uit om de twee grootste economieën ter wereld te ontkoppelen”. De importtarieven zouden “aanzienlijk” kunnen dalen bij een deal, maar wel niet tot nul.
  • Op de brede markt herwon de dollar wat terrein tegenover alle wereldmunten, inclusief de euro (€1 = $1,1383), terwijl de goudprijs 1,7% moest inbinden tot 3.320 dollar per ounce. Niet zo bij de bitcoin, want die blijft zonder verpinken stijgen (+2,7% tot 93.815 dollar). De olieprijzen vertaalden het nieuws uit de VS in een lichte stijging tot 68,4 dollar per Brent-vat, terwijl de Europese gasprijzen gisteren 0,9% hoger afklokten op 34,55 euro per MWh.
  • Aandelenbeleggers op Wall Street zagen het ook graag gebeuren en stuurden de indexen ook na het beursslot nog eens 1% hoger. Alle 11 belangrijke sectoren in de S&P 500 gingen erop vooruit, waarbij financials en consumentengoederen de grootste procentuele winsten boekten.
  • Azië stoomde vannacht ook lekker op, met 0,3% winst voor China, 2,2% voor Hongkong, 1,5% voor Zuid-Korea en Japan en tot 4,3% voor Taiwan. De technologiesector deden het overal goed, zodat de HS Tech index vlot 2,6% aandikte. Het optimisme kreeg daarnaast nog een duw in de rug vanuit China, waar naar verschillende Chinese provinciale en gemeentelijke overheden naar verluid overwegen om via alweer een nieuwe stimuleringsronde de consumptie extra te stimuleren.
  • Deze onzekerheden hebben ertoe bijgedragen dat het Internationaal Monetair Fonds zijn prognoses voor de Amerikaanse economische groei heeft verlaagd naar 1,8% in 2025, onder verwijzing naar de impact van de Amerikaanse tarieven die het hoogste peil in 100 jaar hebben bereikt. Het IMF verwacht geen recessie, maar dat deed eigenlijk niemand: vertraging, dus, zonder dat er een wiel afgaat, met tussentijdse rentesteun van de centrale banken. De verwachte expansie van de wereldeconomie werd teruggebracht van 3,3% in januari naar 2,8%, het laagste peil sinds de Covid-19 pandemie in 2020.
  • U moet weten dat het IMF altijd een laatkomer is inzake groeivooruitzichten, dus hun stellingen trappen nogal wat open deuren in, met de belangrijke disclaimer dat ook zij niet weten waar het nu heen gaat met de Trumpiaanse fratsen. En dus met de inflatie en groei. Het IMF meldde wél dat het mondiale systeem voor veranderingen staat: Trump staat immers niet enkel garant voor chaos, onvoorspelbaarheid en wispelturigheid, maar even zo goed voor halsstarrigheid en vastberadenheid. De productie moet en zal (goed deels) naar de VS komen, Europa moet op eigen benen leren staan en wie weet landen we met hele grote nultariefzones. Samengevat zegt het IMF wat we eigenlijk allemaal weten: change is a-coming. Bob Dylan wist dat al.
  • Er staan vandaag belangrijke sentimentsdata op het economische menu. Die data komen van S&P Global, HCOB, Jibun en geven inzicht in de maakindustrie en de dienstensectoren, zowel in de VS, Japan, het VK, EU, Duitsland, Frankrijk, etc. Ze geven de eerste inzichten na de "tariff scare", dus dalingen worden de norm. Verder speecht de halve ECB en Fed, al zullen die niet meer zeggen dan wat frontvrouw- en man Lagarde en Powell de voorbije dagen en weken al hebben meegedeeld.
  • Ook qua bedrijfsresultaten wordt het razend interessant, want er is al meteen lawinegevaar. De lijst van bedrijven die de boeken over het eerste kwartaal openen is eveneens een belangrijke graadmeter voor de onderliggende gang van zaken met betrekking tot voorraden, marges, kosten, etc … Neem er chips en popcorn bij en zet u schrap!

Bron: Bloomberg

Wall Street

Tesla: {{37295290, TESLA INC., TSLA}} Tesla heeft recentelijk de laagste winstverwachtingen overtroffen en blijft op schema om een betaalbare auto te produceren, ondanks een daling in de verkoop. Het bedrijf heeft aangegeven dat het zijn groeiverwachtingen over drie maanden zal herzien vanwege de gevolgen van het veranderende wereldwijde handelsbeleid. Het bedrijf rapporteerde een omzet van 19,34 miljard dollar voor het eerste kwartaal, lager dan de ramingen van 21,11 miljard dollar. De leveringen daalden met 13% en Tesla verloor terrein aan Chinese concurrenten. Analisten verwachten een daling in Tesla-leveringen in 2025, ondanks pogingen om de verkoop te stimuleren met incentives zoals gratis opladen en volledig zelfrijdende functies.

3M: {{274148, 3M CO., MMM}} de aandelen van het bedrijf stegen fors na beter dan verwachte winstcijfers voor het eerste kwartaal. 3M verdiende een aangepaste 1,88 dollar per aandeel op een omzet van 5,78 miljard dollar, wat de gemiddelde analistenverwachtingen van 1,77 dollar per aandeel en 5,76 miljard dollar omzet overtrof.

RTX: {{289920, RTX CORP., RTX}} de omzet steeg met 5% ten opzichte van het voorgaande jaar en bereikte 20,3 miljard dollar. De aangepaste winst per aandeel steeg met 10% tot 1,47 dollar. Het bedrijf genereerde een operationele kasstroom van 1,3 miljard dollar en een vrije kasstroom van 0,8 miljard dollar. Voor het volledige jaar 2025 verwacht het bedrijf een aangepaste omzet van 84,0 miljard dollar, de vrije kasstroom wordt verwacht tussen 7,0 en 7,5 miljard dollar. Ondanks beter dan verwachte winstcijfers voor het eerste kwartaal, maakten opmerkingen van het management over de verwachte effecten van tarieven investeerders ongerust.

Northrop Grumman: {{276918, NORTHROP GRUMMAN CORP., NOC}} de aandelen van het defensiebedrijf daalden fors nadat het bedrijf zijn winstverwachting voor het hele jaar verlaagde. Northrop verwacht nu een winst per aandeel tussen 24,95 en 25,35 dollar, vergeleken met een eerdere range van 27,85 en 28,25 miljard dollar.

Halliburton: {{1551642, HALLIBURTON CO., HAL}} het aandeel van het olieveldservicebedrijf daalde nadat Halliburton zei dat de tarieven van president Donald Trump de winst per aandeel in het tweede kwartaal met 2 tot 3 cent zouden beïnvloeden. CEO Jeffrey Miller zei dat Noord-Amerikaanse klanten hun plannen voor 2025 evalueren nu de Amerikaanse olieprijzen zijn gedaald.

BOK Financial: {{70000, BOK FINANCIAL, BOKF}} de aandelen daalden nadat de winst per aandeel voor het eerste kwartaal de verwachtingen van Wall Street niet haalde. De bank verdiende 1,86 dollar per aandeel, terwijl de consensusverwachting van analisten 1,99 dollar per aandeel was.

Zions Bancorporation: {{292307, ZIONS BANCORPORATION NA, ZION}} de aandelen van de bank daalden na lagere winst per aandeel dan verwacht. Zions verdiende 1,13 dollar per aandeel voor het eerste kwartaal, onder de consensusverwachting van 1,18 dollar per aandeel.

-

Azië

Hyundai Steel: de Zuid-Koreaanse staalproducent heeft een investering van 6 miljard dollar in de VS aangekondigd als onderdeel van een groter investeringspakket van 21 miljard dollar door Hyundai Motor Group. Het doel van deze investering is om gunstigere voorwaarden te verkrijgen in de tariefonderhandelingen met de VS, ondanks zorgen van investeerders en experts over de haalbaarheid van het plan. De aandelen van Hyundai Steel zijn met 21,2% gedaald sinds de aankondiging, en analisten waarschuwen dat de investering de financiële druk op het bedrijf kan vergroten. Hyundai Steel verwacht echter een stabiele vraag naar staal voor de autosector in de VS.

Ather Energy: de Indiase e-scooterfabrikant heeft voor zijn beursgang (IPO) een aandelenprijs vastgesteld, waarbij het bedrijf wordt gewaardeerd op maximaal 1,40 miljard dollar, ongeveer 44% minder dan het oorspronkelijke doel. Ather’s IPO is India's derde grootste primaire aandelenverkoop tot nu toe dit jaar en komt op een moment dat het Amerikaanse tariefbeleid de markten wereldwijd heeft verstoord. Ather, wiens scooters tot de duurste behoren op de Indiase markt voor elektrische tweewielers, rekent op zijn 'Rizta'-familiescooters om het gat met rivalen te verkleinen, terwijl een nieuw voertuigplatform de kosten moet verlagen.

BYD: {{25307669, BYD CO. LTD., BYDDY}} de Chinese EV-fabrikant herstructureert zijn Europese operaties na strategische misstappen, waaronder het niet aantrekken van voldoende dealers en het niet inhuren van leidinggevenden met lokale marktkennis. BYD's aanvankelijke dealernetwerk was te klein en te geconcentreerd in grote steden, maar het bedrijf is nu van plan om zijn netwerk in Duitsland uit te breiden tot 120 locaties. BYD heeft geleerd dat Europa niet één enkele markt is, maar tientallen verschillende landen. BYD onthulde ook nieuwe modellen op de Shanghai-autoshow, variërend van goedkope tot luxevoertuigen.

Europa

Mercedes-Benz: {{161766, MERCEDES-BENZ GROUP AG, MBG}} de Duitse autofabrikant dringt er bij de Europese Unie op aan om een "billijke oplossing" te vinden om een gelijk speelveld te creëren voor in China gemaakte elektrische voertuigen in Europa. De EU verhoogde de tarieven op Chinese EV's tot wel 45,3% in oktober vorig jaar, maar Brussel en Peking hebben het idee geopperd om de tarieven te verlagen door middel van prijsafspraken voor geïmporteerde auto's. Mercedes-Benz onthulde ook een nieuwe volledig elektrische luxelimousine-serie genaamd "Vision V" met enkele voertuigen die in China zullen worden geproduceerd. De CEO verwacht dat plug-in hybrides naast volledig elektrische voertuigen zullen blijven bestaan, ten minste tot 2030.

Volkswagen: {{176160, VOLKSWAGEN AG, VOW}} de Duitse autofabrikant heeft vijf nieuwe modellen ontwikkeld voor China en een eigen systeem voor geassisteerd rijden onthuld in Shanghai. Het bedrijf is van plan om VW-auto's vanuit China te exporteren naar andere Aziatische markten, Zuid-Amerika en het Midden-Oosten. Volkswagens premiummerk Audi vecht terug met een reeks nieuwe, langere versies van zijn modellen, speciaal ontworpen voor de Chinese markt. CARIZON, een joint venture tussen Volkswagens softwaredochter Cariad en China's Horizon Robotics, demonstreerde het eerste interne geautomatiseerde rijsysteem van de autofabrikant.

Vivendi: {{195799, VIVENDI SE, VIV}} het Franse gerecht vraagt de beurswaakhond om de opsplitsing van het mediaconglomeraat Vivendi vorig jaar te onderzoeken. Vivendi splitste Canal+, Louis Hachette en Havas af, nu genoteerd in Londen, Parijs en Amsterdam. De splitsing werd gesteund door de holding Bollore, de grootste aandeelhouder van Vivendi. De uitspraak van het hof versterkt de juridische strijd tussen CIAM, een minderheidsaandeelhouder die tegen de splitsing was, en Vivendi.

BP: {{9454510, BP PLC, BP.}} de Britse oliemaatschappij BP kan volgens analisten gedwongen worden om zijn aandeleninkoopprogramma's te verminderen of zelfs stop te zetten volgend jaar, tenzij de olieprijzen herstellen. UBS-analist Joshua Stone verwacht dat BP's kwartaalinkopen zullen dalen tot 500 miljoen dollar na het eerste kwartaal. RBC-analisten verwachten dat BP alle inkopen volgend jaar zal opschorten als de olieprijs daalt tot 60 dollar per vat. Bank of America verwacht dat BP de inkopen zal verminderen tot 2,5 miljard dollar dit jaar als de olieprijs 65 dollar per vat bedraagt.

Volvo: {{248007, VOLVO AB, VOLV B}} de Zweedse vrachtwagenfabrikant meldt een lager dan verwachte winst uit het eerste kwartaal en verlaagde zijn vooruitzichten voor de Noord-Amerikaanse vrachtwagenmarkt, wijzend op toenemende onzekerheid rond tarieven en hun impact op de wereldhandel. De operationele winst was 13,3 miljard kronen, tegen een gemiddelde analistenverwachting van 14,8 miljard. Volvo verwacht voor de Noord-Amerikaanse zware vrachtwagenmarkt nu 275.000 nieuwe voertuigen dit jaar, vergeleken met een eerdere voorspelling van 300.000. Het bedrijf zal tot 800 werknemers ontslaan in drie Amerikaanse faciliteiten vanwege marktonzekerheid en zorgen om de vraag.

Danone: {{195758, DANONE SA, BN}} de Franse consumentengoederenreus overtrof de verkoopverwachtingen voor het eerste kwartaal, dankzij sterke vraag naar babyvoeding en medische voedingsproducten in China, ondanks zwakte in koffieroomproducten in de concurrerende Amerikaanse markt. Danone spreekt van een omzet van 6 844 miljard euro, een stijging van 4,3% op vergelijkbare basis, vergeleken met de gemiddelde analistenverwachting van 3,8%. CEO Antoine de Saint-Affrique benadrukte de veerkracht van het bedrijf in een onzekere omgeving, terwijl financiële directeur Juergen Esser wees op opgeloste leveringsketenproblemen. Danone herhaalde zijn jaarprognose van een omzetgroei tussen 3% en 5%.

Boliden: {{66286, BOLIDEN AB, BOL}} de Zweedse mijnbouwer meldt een winst in het eerste kwartaal boven de gemiddelde analistenverwachting, geholpen door hogere metaalprijzen en een sterkere Amerikaanse dollar. Het bedrijf, dat zeven mijnen en vijf smelterijen in de Noordse regio, Ierland en Portugal exploiteert, zag zijn operationele winst bijna verdubbelen tot 3,06 miljard Zweedse kronen, vergeleken met 1,62 miljard een jaar eerder. Boliden verhoogde zijn kapitaaluitgavenprognose, met plannen om dit jaar 15,5 miljard kronen te investeren in plaats van de eerder beoogde 14 miljard kronen. CEO Mikael Staffas merkte op dat wereldwijde metaalprijzen en valuta's na het eerste kwartaal meer dan gebruikelijk zijn geschommeld, wat heeft geleid tot een verslechtering van de basismetaalprijzen en een zwakkere dollar.

SAP: {{163500, SAP SE, SAP}} de Duitse heeft de winstverwachtingen voor het eerste kwartaal overtroffen en bevestigde zijn cloud-omzetdoelen voor het hele jaar. SAP rapporteerde een aangepaste operationele winst van 2,5 miljard euro (2,86 miljard dollar) voor het eerste kwartaal, wat de gemiddelde analistenverwachting van 2,22 miljard euro overtrof. Analisten merkten op dat de verbeterde winst voortkwam uit belangrijke metrics zoals vrije kasstroom, cloud-backlog en operationele winst, en SAP handhaafde zijn vooruitzichten voor cloud-omzet in een bereik van 21,6 miljard euro (24,60 miljard dollar) tot 21,9 miljard euro voor dit jaar.

Reckitt: {{9454657, RECKITT BENCKISER GROUP PLC, RKT}} de Britse fabrikant van Dettol en Lysol schoonmaakproducten heeft de verwachtingen voor de groei van de vergelijkbare netto-omzet in het eerste kwartaal gemist, omdat minder mensen zijn producten in Europa en Noord-Amerika kochten. Het bedrijf handhaafde zijn vooruitzichten voor het hele jaar en verwacht een groei van de vergelijkbare netto-omzet van 2% à 4%. De vergelijkbare netto-omzet van het eerste kwartaal steeg met 1,1%, minder dan de gemiddelde analistenverwachting van 1,4%.

Benelux

CMB.TECH: {{10872444, CMB.TECH NV, CMBT}} het Belgische maritieme technologiebedrijf heeft een fusievoorstel aangekondigd met Golden Ocean, een Noorse droge bulkrederij, waarbij CMB.TECH als overblijvende entiteit zal fungeren. De fusie zal een van de grootste gediversifieerde beursgenoteerde maritieme groepen ter wereld creëren met een gecombineerde vloot van meer dan 250 schepen. De transactie is goedgekeurd door de raden van bestuur van beide bedrijven en zal naar verwachting in het derde kwartaal van 2025 worden afgerond. KBC Securities is betrokken bij de fusie en schort de opvolging van het aandeel op.

Corbion: {{90441553, CORBION NV, CRBN}} het Nederlandse bedrijf dat zich richt op de productie van biobased ingrediënten en biochemicals, heeft veel beter dan verwachte resultaten aangekondigd voor het eerste kwartaal van 2025, met een aangepaste EBITDA-stijging (stijging van de bedrijfskasstroom) met 58%. De omzet steeg met 9,8% tot euro 329,7m, terwijl de aangepaste EBITDA steeg tot euro 54,4 miljoen euro. Corbion heeft zijn richtlijn voor 2025 van meer dan 25% organische groei in aangepaste EBITDA bevestigd. KBC Securities blijft bij de Opbouwen-aanbeveling en het koersdoel van 26 euro.

Besi: {{12397378, BE SEMICONDUCTOR INDUSTRIES NV, BESI}} het Nederlandse bedrijf dat zich richt op de productie van halfgeleiders, heeft zijn resultaten voor het eerste kwartaal van 2025 aangekondigd, met een omzet van euro 144 miljoen euro, wat 2 à 3% lager is dan verwacht. De orderintake steeg met 8% tot euro 132 miljoen euro, maar bleef 15% onder de verwachtingen. Besi verwacht een vlakke omzetgroei van +/- 10% voor het tweede kwartaal van 2025. Dat is ook lager dan de verwachtingen van de analisten. KBC Securities blijft bij de Kopen-aanbeveling en het koersdoel van 110 euro.

Amoéba: {{306760955, AMOEBA, ALMIB}} het Franse bedrijf dat zich richt op biocontrole, heeft een noodtoelating van 120 dagen gekregen van het Franse Ministerie van Landbouw voor zijn biocontroleproduct Axpera om valse meeldauw op wijngaarden in Frankrijk te bestrijden. Deze goedkeuring maakt grootschalige veldproeven mogelijk van midden april tot midden augustus 2025, ondersteund door het Franse Wijn- en Wijngaardinstituut. Hoewel er in 2025 nog geen significante verkopen worden verwacht, kan de vroege markttest de vraag in de komende jaren stimuleren. Geen impact op KBC Securities’ Kopen-aanbeveling en koersdoel van 1,7 euro.

Randstad: {{245225, RANDSTAD NV, RAND}} het Nederlandse bedrijf dat zich richt op HR-diensten, haalde in het eerste kwartaal van 2025 een omzet van 5 656 miljoen euro, wat 4,2% lager is dan vorig jaar. De brutowinst steeg tot euro 1 092 miljoen euro, wat een brutomarge van 19,3% impliceert. Ondanks de moeilijke marktomstandigheden blijft Randstad optimistisch over de toekomst. KBC Securities behoudt de Opbouwen-aanbeveling en het koersdoel van 47,5 euro.

Flow Traders: {{136262743, FLOW TRADERS NV, FLOW}} het Nederlandse bedrijf dat zich richt op de handel in financiële producten, profiteert van de volatiliteit veroorzaakt door de handelsoorlog zorgen in het eerste kwartaal van 2025, meldt KBC Securities. Hoewel de digitale activa handel enigszins afnam, zorgde de wederzijdse tariefaankondiging op 2 april voor een zeer sterk tweede kwartaal van 2025. KBC Securities verwacht dat de netto handelsinkomsten bijna zullen verdubbelen in het tweede kwartaal van 2025. KBC Securities blijft bij de Opbouwen-aanbeveling, maar verhoogt het koersdoel van 22 naar 31,5 euro.

Just Eat Takeaway (JET): {{171869419, JUST EAT TAKEAWAY.COM NV, TKWY}} het Nederlandse bedrijf dat zich richt op onlinevoedselbezorging, heeft teleurstellende resultaten aangekondigd voor het eerste kwartaal van 2025, met een GTV-groei (Gross Transaction Value of alle transacties op JET’s platform) van 2% tot euro 4,72 miljard euro, wat lager is dan de verwachtingen. JET heeft echter zijn richtlijn voor 2025 herhaald, met een verwachte GTV-groei tussen 4-8%. Het aanbevolen bod van Prosus van euro 20,30 per aandeel wordt nog steeds verwacht in het tweede kwartaal van 2025. KBC Securities’ koersdoel is 19,5 euro. De aanbeveling gaat van ‘Kopen’ naar ‘Houden’.

Akzo Nobel: {{1934316, AKZO NOBEL NV, AKZA}} het Nederlandse bedrijf dat zich richt op verf- en coatings, heeft een daling van 2% in de aangepaste EBITDA (bedrijfskasstroom) voor het eerste kwartaal van 2025 aangekondigd, wat ongeveer 3% onder de voorspelling van KBC Securities en ongeveer 3% boven de gemiddelde analistenverwachting ligt. De richtlijn voor 2025 van een aangepaste EBITDA van meer dan euro 1,55 miljard wordt gehandhaafd, wat ten minste 5% groei impliceert. De omzet daalde met 1% tot euro 2,613 miljard, terwijl de aangepaste EBITDA daalde tot euro 357 miljoen. KBC Securities blijft bij een Houden-aanbeveling en een koersdoel van 65 euro.

Vopak: {{1915284, ROYAL VOPAK NV, VPK}} het Nederlandse bedrijf dat zich richt op de opslag en logistiek van vloeibare bulkgoederen, heeft zijn resultaten voor het eerste kwartaal van 2025 aangekondigd, met een proportionele EBITDA van euro 300 miljoen euro, wat in lijn is met de gemiddelde analistenverwachting. De bezettingsgraad bleef stabiel op 92%. Vopak verwacht beperkte directe impact van handelsheffingen op korte termijn. KBC Securities geeft een Kopen-aanbeveling en een koersdoel van 50 euro.

Aanbevelingen

Macro-kalender

Wisselkoersen

Grondstoffen overzicht

Resultatenkalender

Adviezen (uitgelezen)

  • Het koersdoel voor Barclays gaat bij Citigroup van 350 naar 345 GBPp
  • Het koersdoel voor Bunzl gaat bij HSBC van 3408 naar 2775 GBPp
  • Het koersdoel voor Bunzl gaat bij Deutsche Bank van 3475 naar 2950 GBPp
  • Het koersdoel voor Capgemini gaat bij Citigroup van 210 naar 185 EUR
  • Het koersdoel voor Compass Group gaat bij Morgan Stanley van 2900 naar 2700 GBPp
  • Het koersdoel voor Euronext gaat bij Citigroup van 134 naar 140 EUR en de aanbeveling verandert van Buy naar Neutral
  • Het koersdoel voor Hermès gaat bij Berenberg van 2950 naar 2800 EUR
  • Het koersdoel voor Just Eat Takeaway gaat bij KBC Securities van 18 naar 19,5 EUR en de aanbeveling verandert van Buy naar Hold
  • Het koersdoel voor KBC Groep gaat bij Barclays van 94 naar 95 EUR
  • Het koersdoel voor L'Oréal gaat bij HSBC van 338 naar 331 EUR
  • Het koersdoel voor L'Oréal gaat bij Morgan Stanley van 377 naar 369 EUR
  • Het koersdoel voor LSEG gaat bij Citigroup van 13500 naar 13000 GBPp
  • Het koersdoel voor Michelin gaat bij Barclays van 30 naar 28 EUR
  • Het koersdoel voor Siemens Energy gaat bij Morgan Stanley van 66 naar 70 EUR
  • Het koersdoel voor Société Générale gaat bij Citigroup van 40 naar 50 EUR
  • Het koersdoel voor Sodexo gaat bij Morgan Stanley van 68 naar 64 EUR